Author: o***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 👍👍👍👍
Color: Highlight & Piano
Price: 532kr
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Highlight & Piano |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Highlight & Piano |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Bob Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Curly Wave |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 70% |
| Material Details | Human Hair, Animal Hair |
| Net Weight | 175 g |
| Length | 30.48 cm |
| Crown | 55.88 cm |
| SKU | sb2410210143715830 |
Author: o***a
Date:
Review: 👍👍👍👍
Color: Highlight & Piano
Author: 4***2
Date:
Review: Not made with care. Finishing is very poor
Color: Highlight & Piano
Author: p***5
Date:
Review: Magnifique perruque, belle couleur, souple
Color: Highlight & Piano
Author: c***i
Date:
Review: Comme sur la photo 🥰🥰🥰
Color: Highlight & Piano
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.